شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات کمرون زیگزال
کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی کمرون زیگزال به دقت ملاحظه فرمایید.
۱-خرید کالا از فروشگاه اینترنتی کمرون زیگزال بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
۲-كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.
۳-فروشگاه اینترنتی کمرون زیگزال هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.
۴-فروشگاه اینترنتی کمرون زیگزال به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند
۵-از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی کمرون زیگزال ، سایت cameronzigzal.com به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.
۶-فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی کمرون زیگزال درج نموده است.
۷-فروشنده به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع خریدار می رساند.
۸-مکان و زمان تحویل کالا توسط خریدار در فروشگاه اینترنتی کمرون زیگزال درج شده و این فروشگاه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده سیاست های خاص مربوطه را اعمال خواهد نمود.
۹-در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریك از طرفین حق دارند بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.
۱۰-ارسال سفارشات در محدوده تهران بزرگ از طریق پیک و در سایر مناطق و شهرستانها به واسطه TPG انجام می شود.
شرایط حمل و تحویل کالا:
الف ) حمل کلیه سفارشات توسط TPG صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی کمرون زیگزال هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط TPG ندارد.
ب ) مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به TPG به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.
ج ) ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مامور TPG در محل شما خواهد بود. متاسفانه فروشگاه اینترنتی کمرون زیگزال هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله های شما ندارد و فقط میتواند پیشنهاد شما را در کنار نشانی محل تحویل درج نماید.
د )هزینه حمل بصورت پس کرایه می باشد و مبلغ آن، در محل تحویل از خریدار نقدا دریافت خواهد شد. مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه و ضوابط شرکت TPG و بر اساس وزن و نشانی محاسبه می شود و فروشگاه اینترنتی کمرون زیگزال هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد.
ی) تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد