کمپانی

کمرون زیگزال

YOU DREAM , WE MAKE IT REAL

درباره مجموعه

مجموعه ما :

ویژگی اصلی کمرون زیگزال اختصاصی بودن تمام اتفاقاتی است که به آن مربوط می‌شود. از طراحی پارچه و لباس گرفته تا ارائه‌ی خدمات به مشتریان. فرض کنید که شما به‌عنوان خریدار وارد این مجموعه می‌شوید. از ابتدای ورودتان یک طراح لباس و یک کارشناس پوشاک همراهتان می‌شوند تا در انتخاب رنگ و مدل مناسب و حتی طراحی مجدد و خاص لباس شما یاری‌تان کنند. بله شما برای اولین می‌توانید لباستان را خودتان طراحی کنید به‌این‌ترتیب آن نمونه‌ای از لباس را که پسندیده‌اید با مشاوره‌ی دو کارشناس می‌توانید تغییر دهید. در همان لحظه به‌صورت گرافیکی این تغییرات بر روی لباس و صفحه‌ی کامپیوتر اعمال می‌شود تا بعدازآن مراحل دوخت و غیره را طی کند. به اینجا ختم نمی‌شود. در کمرون زیگزال از تمام مدل‌ها یک عدد طراحی و دوخته‌شده پس اگر شما آن‌یک نفری باشید که لباس را تهیه می‌کنید آن لباس به‌صورت منحصربه‌فرد متعلق به شما می‌شود نامتان به همراه یک کد شناسایی در قسمتی از لباس دوخته می‌شود ؛ نه‌ فقط طراحی لباس‌ها بلکه طراحی پارچه‌ها و اکسسوار یا همان افزونه‌ها نیز عموماً توسط خود کمرون زیگزال انجام می‌شود که نشان از یک نتیجه‌ی کاملاً اختصاصی و منحصربه‌فرد برای خریدار دارد.

تاریخچه فعالیت ما

کمرون زیگزال برندی است که کامران بختیاری سال 2008 در کشور انگلستان به ثبت جهانی رسانده است و هم اکنون در تهران فعالیت خود را انجام می دهد.

نحوه عملکرد مجموعه :

تیم کمرون زیگزال برای هر فصل ؛ چند کالکشن مخصوص به آن فصل را با پارچه های خاص و اختصاصی طراحی میکند . شما میتوانید پس از انتخاب طرح مورد نظر؛ با سلیقه خودتان پارچه و رنگ بندی دلخواهتان را سفارش دهید. همچنین طراحان ما نیز در این زمینه به صورت علمی و تخصصی شما را راهنمایی میکنند.

بنیانگذار

کامران بختیاری

بنیانگذار

مدیران مجموعه

شهرام رضایی

مدیر فروش

امیر آزموده

مدیر مجموعه

احسان صادقی

مدیر مدیا

خدمات ما

طراحی لباس سازمانی و مشاغل خصوصی :

طراحی لباس مختص موسسات ، نهاد ها ، سازمان های دولتی و خصوصی ، شرکت ها و مشاغل شخصی همچون رستوران ها ، کافه ها و … میباشد . این عمل به صورت کاملا اختصاصی بوده و بعد از طراحی اختصاصی شماتیک به صورت اسکیس ، مراحل پیاده سازی از قبیل تولید پارچه و … آغاز میشود.

طراحی سلبریتی:

از دیگر خدمات ما طراحی برای ورزشکاران و هنرمندان با توجه به سبک و شخصیت فردی ایشان با در نظر گرفتن شرایط و جایگاه اجتماعیشان میباشد. همچنین طراحی های خاص برای کنسرتها و طراحی های گروهی برای تیم های هنری از دیگر خدمات ما میباشد .

پشتیبانی 24 ساعته

در صورت بروز هرگونه مشکل یا سوال میتوانید از طریق دایرکت صفحه اینستاگرام مجموعه مطرح کنید ؛

instagram.com/cameronzigzal